KUZEY ALUMİNYUM HAKKINDA

Anasayfa Hakkımızda

Kuzey Aluminyum - Myzip

1997 yılında İstanbul Maltepe'de 500 m2 kapalı alanda kurulan firmamız, Alüminyum doğrama, Kompozit levha uygulaması ve Giygirme cephe alanlarında faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren sektörel gelişmeleri yakından takip ederek sürekli büyüyen firmamız, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur. Bu anlayışla bugüne kadar yaptığı birçok kurumsal ve bireysel işi zamanında ve başarıyla tamamlamıştır.

Büyük iş merkezleri, oteller, ofisler, üniversiteler, hastaneler ve rezidanslar için geliştirilen mimari projelerin tamamında, doğru perde kullanımı; kullanılması istenen mekanların ışıklandırması, dekorasyonu, duvarlarında kullanılan renk tonları ve odanın ne için kullanılacağı gibi bir çok detayın en önemli tamamlayıcılarından, hatta olmazsa olmazlarından biridir.

Bu düşünceler ile 15 yıldır hemen hemen her segmentteki mimari proje perde ihtiyaçlarını mimarlarımızla birlikte ve ortak akılla çözüme kavuşturuyor, istenilen her detayı büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz.

  • İNOVASYON

    Bitmek bilmeyen inovasyon ilkemizle Zip Perde dünyasındaki yenilikleri takip ediyor, hizmet verdiğimiz firmalar için en uygun hizmetleri sunuyoruz.

  • İSTİKRAR

    Kaliteli hizmet politikamızı hizmet verdiğimiz süre boyunca istikrarlı bir şekilde sürdürüyoruz.

MİSYONUMUZ

İşletmelerin kalite ve verimliliklerinin yanı sıra ülkemizin bilinçlendirilmesi, eğitilmesi çalışanların kişisel koruyucu ürünlerini doğru ve etkin kullanılması.

VİZYONUMUZ

Sektöründe markalaşmış, lider, dinamik, güvenilir, araştırıp bilgi sahibi olan ve aynı zamanda paylaşmayı temel alan ilkeleri benimseyerek, değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmak.

MYZİP

Kuzey Aluminyum;

Güvenirlik,

Yüksek sorumluluk duygusu,

Deneyim,

Kalite bilinci,

Sürekli gelişim inancı,

İş ahlakına bağlılık,

Müşteri beklentilerini aşan iş birliği, değerlerine sahiptir.

Kuzey Aluminyum - MyZip

Zip Perde, Wintent Tente ve Plise Perde ürünlerinde kaliteye uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Her biri alanında uzman profesyonel ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.

0216 399 33 99