ZİP PERDE SİSTEMLERİ

Anasayfa Zip Perde Sistemleri

Zip Perde Sistemleri Hakkında

Zip perde ya da bilinen adıyla fermuarlı perde, bir dış cephe motorlu perde sistemidir. Zip perde ile güneşin etkisinden korunurken, delikli kumaş yapısı sayesinde görüş keyfinizi engellemez. Dış ortama dayanıklı özel kumaşlar, yandaki kanal içerisinde hareket eder ve bu sayede rüzgar ve yağış gibi zorlu ortam koşullarına direnç ve da yanıklılık gösterebilmektir

myZip Perde ile Güneşten Korunun;

Güneş ışınlarından etkilenmeden, mekanınızın tüm alanlarını kullanmanızda mükemmel konfor sağlar. Kumaşın delikli yapısı sayesinde güneşten korunurken temiz hava sirkülasyonu da sağlar

myZip PERDE İLE YAĞMURLU HAVALARDA KEYİFLE OTURABİLİRSİNİZ;

myZip perde sisteminin kumaş özelliği Yağmur suyunu dışarda bırakarak, seyir keyfinizi bozmadan mekanınızda konforlu kullanım sağlar.

myZip PERDE İLE RÜZGARIN GÜCÜNÜ TEST EDİN;

Kumaşın delikli yapısı ve fermuar sayesinde rüzgâra karşı çok daha dayanıklıdır. Fermuar sayesinde kumaş, ürünün yan kanallarından kurtulmaz.

myZip PERDE İLE SEYİR KEYFİNİZİ ENGELLEMEYİN;

Özel kumaş yapısı sayesinde, İç mekandan dış ortamı rahatlıkla izleyebilirsiniz. Dış ortamdan iç mekana ise karartma yaparak görsel teması en aza indirir.

myZip PERDE SİNEKLİK OLARAK DA ETKİLİ ÇÖZÜM SAĞLAMAKTADIR;

Bir çok özelliği bir arada sunan myZip perde sistemi, sinek, haşere, vb. gibi rahatsız eden durumlardan da sizi koruyacaktır.

Kuzey Aluminyum - MyZip

Zip Perde, Wintent Tente ve Plise Perde ürünlerinde kaliteye uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Her biri alanında uzman profesyonel ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.

0216 399 33 99